Neformalna grupa sačinjena od učenika Ekonomsko-trgovinske škole i članovi Odreda izviđača „Đorđe Simeonović“ Zaječar, u okviru projekta “Omladinski gaj”, zasadili su 20-ak sadnica bora, jelke, hrasta, javora i drugog ukrasnog šiblja, na prostoru oko Doma izviđača, na Kraljevici, a ovim dobrim primerom, ovaj prostor je pre svega, dobio lepši izgled i zdravije okruženje. Predrag Nicić, starešine Odreda izviđača „Đorđe Simeonović“ Zaječar, kaže da je ovo poslednja aktivnost na projektu „Omladinski gaj“,naglasivši da ovakvim aktivnostima nastoje da oplemene različita mesta u gradu. Pomenuti projekat finansiran je od strane Ministartsva za omladinu i sport.
Prethodni članci
-
Repertoar bioskopa „Zvezda“ od 26. do 30. juna 2026. godine
Repertoar bioskopa „Zvezda“ od 26. do 30. juna 2026. godine Cena ulaznice: 350,00 dinaraUtorak filmski dan:... -
Polufinalni dan na turniru „Za osmeh i radost naše dece – K3“
Turnir 4 na 4 u zaječarskom naselju Kotlujevac pod nazivom „Za osmeh i radost naše dece... -
„Droge danas: postojeći problemi, novi izazovi i inovativni odgovori”
Svake godine, 26. juna, na globalnom, nacionalnom i lokalnom nivou, u mnogim zemljama sveta obeležava se...